O nás

Hledáte spolehlivou stavební firmu, která Vám zajistí kompletní stavbu rodinného domu na klíč, rekonstrukci nebo výstavbu komerčních objektů či průmyslových hal a skladových prostor? Pak je stavební firma Tibor Horváth z Mělníka Vaší správnou volbou.


Stavební firma Tibor Horváth působí na trhu již od roku 1992. Za dobu své činnosti se podařilo úspěšně realizovat mnoho zakázek, z oblasti stavební výroby specializované především na rodinné domy, bytové domy a průmyslové haly. Realizace staveb je prováděna kvalifikovanými a zkušenými zaměstnanci, dodávky a subdodávky jsou zajišťovány spolehlivými a prověřenými partnery, za které firma zodpovídá.

Při realizaci staveb jsou používány nejkvalitnější typy materiálů. Používáme pouze atestované produkty předních výrobců stavebních hmot, zaručující dlouhou životnost stavby. Snažíme se používat stále nové technologie, v kterých průběžně zaškolujeme i naše zaměstnance.

Hlavním cílem naší firmy je spokojený zákazník a dobré jméno firmy. Tradice a kvalita provedené práce je pro nás velmi důležitá, ale také zavazující. Proto se snažíme, aby naše ceny byly při podpisu smlouvy ty konečné, aby naše práce byla provedena v nejvyšší kvalitě a v dohodnutém termínu.